Menu

O AKADEMII - Piłka nożna dla dzieci Kraków - Klub Piłkarski Diament

Piłka nożna dla dzieci Kraków – Sekcja dla dzieci i młodzieży – Diament Kraków Piłka nożna dla dzieci Kraków – Sekcja dla dzieci i młodzieży – Diament Kraków

Akademia Piłkarska Diament serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do podjęcia treningów piłkarskich w ramach oferty naszej szkółki.

Profil
Akademia Diament to dziecięca szkółka piłkarska prowadzona przez Klub Sportowy Kabel w Krakowie, w którym uzdolnione i pracowite dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności piłkarskie, a także kształtować istotne cechy swojego charakteru poprzez sportowe wychowanie. Codzienne treningi naszych wychowanków oraz fachowa opieka trenerska pomagają im stawać się lepszymi zawodnikami, a także dobrymi ludźmi.

Misja
Pragniemy stać się cenioną akademią piłkarską, znaną z profesjonalnego szkolenia piłkarskiego wspartego nowymi technologiami, a także zorientowaną na spełnianie oczekiwań otaczającej nas lokalnej społeczności w zakresie sportowej edukacji dzieci i młodzieży.

Filozofia
Ponieważ piłka nożna dla dzieci pełni jednocześnie bardzo ważną funkcję wychowawczą, nasi trenerzy zwracają na zajęciach z młodymi zawodnikami szczególną uwagę na rozwój pozytywnych postaw społecznych takich jak szacunek dla przeciwnika oraz rywalizacja w duchu fair-play. Nie zaniedbujemy także ważnego elementu szkolenia w Akademii Piłkarskiej jakim jest edukacja szkolna.

Mając świadomość, że mamy wpływ na wychowanie naszych zawodników, starannie dobieramy personel naszej Akademii, tak żeby zapewnić najwyższy możliwy poziom prowadzonych zajęć. Zatrudniani trenerzy to prawdziwi pasjonaci futbolu i osoby charakteryzujące się wzorowym podejściem do pracy z dziećmi.

Nasza filozofia pracy z młodzieżą dopasowana jest także do dzisiejszych czasów, gdzie wszechobecna technologia oraz dostępność Internetu często jest postrzegana jak czynnik negatywnie wpływający na wyniki szkolenia sportowego. My tymczasem technologię i Internet traktujemy jako naszych sprzymierzeńców, którzy pomagają nam w codziennej pracy i kontaktach z zawodnikami oraz rodzicami, a także gwarantują, że uczestnictwo w naszych treningach i meczach będą dla wszystkich niezapomnianą przygodą.

Cele i wyzwania
Akademia Piłkarska ma wiele istotnych celów do zrealizowania, a najważniejsze z nich to:

  • Prowadzenie szkolenia piłkarskiego na profesjonalnym poziomie,
  • Kształtowanie wszechstronnie i kompletnie wyszkolonych piłkarzy,
  • Realizacja dodatkowych programów edukacyjnych z zakresu: dietetyki, zdrowego trybu życia,
  • Promowanie postaw prospołecznych wśród zawodników,
  • Wychowanie młodzieży wokół uniwersalnych wartości takich jak uczciwość, wzajemny szacunek i pracowitość,
  • Stały rozwój infrastruktury boiskowej niezbędnej dla działania Akademii.wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca