Menu

Oddziały

zajęcia dodatkowe dla dzieci kraków zajęcia dodatkowe dla dzieci kraków

Akademia Piłkarska Diament prowadzi treningi w sześciu lokalizacjach na terenie Krakowa. Poniżej znajdziesz opis każdego oddziału wraz z kategoriami wiekowymi i dostępną bazą treningową.

Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku przedszkolnym (roczniki 2014-2012) w Akademii Diament odbywają się w sześciu lokalizacjach. Treningi dla dzieci w wieku szkolnym dostępne są jedynie na Starym Pogórzu. Poniżej prezentujemy mapkę Krakowa z zaznaczonymi lokalizacjami treningowymi. Dokładną rozpiskę treningów wraz z lokalizacjami można znaleźć w harmonogramie.


zajęcia sportowe dla dzieci kraków

Stare Podgórze

Główna lokalizacja naszej szkółki. To tutaj dostępne są treningi dla wszystkich naszych kategorii wiekowych i także tutaj posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę treningową, na którą składa się pełnowymiarowe boisko z trawą naturalną, boisko sztuczne typu orlik przykrywane na zimę balonem pneumatycznym oraz sale gimnastyczne w zaprzyjaźnionych placówkach dydaktycznych (Szkoła Podstawowa nr 26, Szkoła Podstawowa nr 29, Szkoła Podstawowa nr 160).

Stare Podgórze, adresy obiektów: ul. Parkowa 12a (Centrum Sportu Parkowa), ul. Krasickiego 34 (Szkoła Podstawowa nr 26), al. Dembowskiego 12 (Szkoła Podstawowa nr 29), ul. Skałeczna 10 (Szkoła Podstawowa nr 160).

Dąbie

Lokalizacja na krakowskim Dąbiu ma do dyspozycji boisko piłkarskie z trawą sztuczną oraz salę gimnastyczną. W tej lokalizacji odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Obiekty treningowe zlokalizowane są w Szkole Podstawowej nr 39, która przed reformą znana była jako Gimnazjum nr 7.

Dąbie, adres obiektów: ul. Jachowicza 5 (SP nr 39).

Krowodrza

Jedyna z naszych lokalizacji położona na zachodzie Krakowa to krakowska Krowodrza, gdzie dzieci mają do dyspozycji salę gimnastyczną, a w przypadku letnich miesięcy również rozległe tereny położonego nieopodal Parku Jordana. W tej lokalizacji odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Obiekty treningowe zlokalizowane są w Szkole Podstawowej nr 33, która przed reformą funkcjonowała jako Gimnazjum nr 16.

Krowodrza, adres obiektów: ul. Konarskiego 2 (SP nr 33).

Bieżanów

Dzieci z krakowskiego Bieżanowa zapraszamy na zajęcia piłkarskie, które odbywają się w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 111. Lokalizacja na Bieżanowie ma do dyspozycji nowe boisko przyszkolne oraz salę gimnastyczną. W tej lokalizacji odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Bieżanów, adres obiektów: ul. Bieżanowska 204 (SP nr 111).

Czyżyny

Nasza lokalizacja znajdująca się w rejonie Nowej Huty to Czyżyny. Dzieci z tych rejonów zapraszamy na zajęcia piłkarskie, które odbywają się w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej im. Jańskiego. Lokalizacja na Czyżynach ma do dyspozycji salę gimnastyczną, na której odbywają się treningi. W tej lokalizacji odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Czyżyny, adres obiektów: os. Niepodległości 19 (Szkoła Jańskiego).

Kurdwanów

Lokalizacja na krakowskim Kurdwanowie dysponuje salą gimnastyczną oraz poletkiem treningowym z trawą naturalną. Na treningi zapraszamy do Zespołu Szkół Odzieżowych. W tej lokalizacji odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Kurdwanów, adres obiektów: ul. Cechowa 57 (ZSO nr 1).

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca