Menu

Zapraszamy na zakończenie sezonu 2017/2018 !!!

Już niebawem, bo 1 lipca, zapraszamy wszystkie piłkarskie Diamenty wraz z rodzicami, na zakończenie drugiego sezonu działalności naszej Akademii, które odbędzie się na stadionie przy ul. Parkowej 12a.

Za nami kolejny owocny sezon, w którym nasza Akademia rozwinęła skrzydła i objęła nimi kilka nowych lokalizacji. Nasza społeczność znacząco się rozrosła, dlatego też pragniemy zaprosić wszystkich podopiecznych wraz z rodzicami, aby wspólnie świętować zakończenie sezonu 2017/2018. Piknik rozpocznie się w niedzielę, 1 lipca, o godzinie 15:00.

Głównym punktem wydarzenia będą mecze, w których dzieci (przy dopingu rodziców) będą miały okazję zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Potem odwrócimy role! i to rodzice wybiegną na murawę, bo przecież nic tak nie zmotywuje dzieci jak przykład osobisty rodzica :) Co ważne, do gry zapraszamy również Panie, liczymy że nie zawiedziecie nas i uda się rozegrać mecz drużyn płci pięknej.

Ponadto w programie zakończenia sezonu będzie także wręczenie upominków dla naszych podopiecznych, będzie można również skorzystać z bufetu oferowanego w okrąglaku, świeżo otwartym na naszym stadionie. Wszelkie dodatkowe informacje przekazane będą Państwu przez waszych trenerów. Prosimy o niezwłoczne potwierdzenie udziału odpowiadając na wysłaną przez nas wiadomość SMS.

Serdecznie zapraszamy do udziału i czekamy na Wasze zgłoszenia! A tak działo się w zeszłym roku:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalny dostawca wody
Współpraca
Współpraca