Menu

Zakończenie sezonu 2018/2019

Wszystkie piłkarskie Diamenty wraz z rodzinami zapraszamy na coroczne Zakończenie Sezonu w naszej Akademii, które odbędzie się  w środę 19 czerwca na stadionie przy ul. Parkowej 12a, od godziny 17:00.

To już trzeci sezon, w którym Akademia Diament szkoliła piłkarskie talenty z Krakowa i nie tylko. Nasza Akademia wciąż się rozrasta i rozwija, co w minionym sezonie zaowocowało połączeniem sił z KS Kabel Kraków, dając najlepszym zawodnikom szansę na jeszcze większy rozwój drzemiącego w nich potencjału. Wszystkich podopiecznych Akademii Diament, wraz z rodzinami, zapraszamy aby wspólnie świętować zakończenie sezonu 2018/2019. Piknik odbędzie się w środę 19 czerwca, o godzinie 17:00 i potrwa około 2,5 godziny.

Głównym punktem wydarzenia będą mecze między drużynami z poszczególnych roczników, w których dzieci (przy gromkim dopingu rodziców) będą miały okazję zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Po meczach najmłodszych odwrócimy role i to rodzice wybiegną na murawę, aby wraz z trenerami rozegrać towarzyski mecz. Ponadto każdemu z zawodników zostanie wręczony upominek, a zawodnicy którzy w całym sezonie wykazali się największym zaangażowaniem zostaną dodatkowo uhonorowani mianem "Piłkarskiego Diamentu Sezonu".

Serdecznie zapraszamy do udziału, ściskamy kciuki za dobrą pogodę i czekamy na Wasze zgłoszenia! (które już niebawem zaczną być zbierane przez trenerów poszczególnych grup)

A tu relacja video z zeszłorocznego zakończenia sezonu:

Urodziny piłkarskie

Piłkarskie Urodziny w Centrum Sportu Parkowa to świetny sposób na aktywne spędzenie wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół i znajomych. Organizację zostaw nam, a my zagwarantujemy świetną zabawę, dużą dawkę humoru oraz piłkarską atmosferę. Dzięki wykwalifikowanym trenerom zapewniamy Państwa dzieciom wiele atrakcji oraz zabawy. Dostosowujemy się do potrzeb dzieci tak, aby zawsze były zadowolone i uśmiechnięte. 

Oferujemy:

 • 2,5 godziny gier i zabaw piłkarskich
 • Opiekę wykwalifikowanego trenera
 • Zaproszenia dla gości
 • Prezent dla solenizanta
 • Upominki dla wszystkich uczestników
 • Oprawę muzyczną
 • Poczęstunek dla uczestników (ciastka, cukierki, słone przekąski, napoje, soki oraz woda)
 • Piłkarska zastawa stołowa,

Zapewnia rodzic :

 • Tort (wedle uznania)
 • Zdrowe przekąski (wedle uznania)
 • Strój sportowy
 • Poczęstunek - przy wyborze oferty bez pcozęstunku

Możliwość rozszerzenia oferty:

 • Relacja foto -> 50 zł
 • Relacja video -> 100 zł
 • Tort -> 60 zł
 • Dodatkowy trener -> 120 zł
 • Bufet kawowy

Plan urodzin:

 1. Przywitanie wszystkich uczestników,  życzenia oraz gromkie 100 lat dla solenizanta
 2. Trening piłkarski -> 30 min
 3. Przerwa na wodę, poczęstunek (tort) -> 15 min 
 4. Miniturniej -> 40 min
 5. Konkurs rzutów karnych -> 10 min
 6. Turbokozak -> 20 min
 7. Zakończenie -> wręczenie nagród i prezentów dla solenizanta

 

 • Rodzic zobowiązany jest o podanie listy gości nie później niż dwa tygodnie przed urodzinami, (dopuszcza się zwiększenie listy gości przed imprezą po wcześniejszym kontakcie)
 • Rodzic zobowiązany jest wpłacić zaliczkę w momencie zgłoszenia listy gości w wysokości 100 zł
 • Rodzic uzgadnia scenariusz urodzin (piłkarski lub gry i zabawy), w czasie urodzin scenariusz może ulec zmianie ze względu na potrzeby i zainteresowania uczestników

 

Cennik:

Do 15 osób (wraz z solenizantem) -> 600 zł             bez poczęstunku -> 420 zł

16-20 osób (wraz z solenizantem) ->  680 zł             bez poczęstunku -> 500 zł

21-25 osób (wraz z solenizantem) ->  750 zł             bez poczęstunku -> 580 zł

*dodatkowa osoba -> 35 zł

 

Zgłoszenia przyjmujemy:

Tel. 516 196 885

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Letnie Półkolonie Piłkarskie z AP Diament

W nadchodzące wakacje zapraszamy wszystkie dzieci na aż cztery turnusy Piłkarskich Półkolonii z Akademią Diament.

PÓŁKOLONIE

Jedyne w swoim rodzaju piłkarskie półkolonie to pięć dni treningów, zabawy i pozytywnej rywalizacji sportowej dla dzieci w wieku 6-12 lat, niezależnie czy i gdzie trenujących. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry już od samego rana, dwa treningi dziennie, wyżywienie, ciekawe wyjścia, aktywne spędzanie czasu! Półkolonie odbywać się będą na obiektach Akademii Diament w Centrum Sportu Parkowa, przy ul. Parkowej 12A. Półkolonie będą zgłoszone do Kuratorium Oświaty i będą spełniać wszystkie wymogi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

W nadchodzące lato zaplanowaliśmy dla Państwa cztery terminy Piłkarskich Półkolonii:

 • 24-28 czerwca - I grupa roczniki 2013-2011 (maks. 15 osób) - LISTA REZERWOWA
 • 01-05 lipca - I grupa roczniki 2013-2011- LISTA REZERWOWA oraz I grupa 2010-2007 - LISTA REZERWOWA (razem maks. 30 osób)
 • 08-12 lipca - I grupa roczniki 2013-2011 oraz I grupa 2010-2007 (razem maks. 30 osób)
 • 15-19 lipca - I grupa roczniki 2013-2011 - LISTA REZERWOWA oraz I grupa 2010-2007 (razem maks. 30 osób)

Plan dnia podczas naszych półkolonii będzie wyglądał następująco:

07:00 - 08:00: zbiórka / gry i zabawy / planszówki,
08:00 - 08:30: śniadanie,
08:30 - 10:00: pierwszy trening piłkarski,
10:00 - 14:00: atrakcje kolonijne,
14:00 - 14:30: obiad,
14:30 - 15:30: piłkarzyki / planszówki,
15:30 - 17:00: drugi trening piłkarski.

Każdego dnia półkolonii przewidziana będzie jedna atrakcja z pośród wymienionych poniżej:

 • zoo
 • centrum wspinaczkowe
 • GOjump
 • kino
 • aquapark
 • park linowy
 • zwiedzanie stadionu (Wisła, Cracovia)
 • zwiedzanie podziemi rynku
 • gry terenowe
 • muzeum inżynierii
 • historyland

(Ze względów braku możliwości rezerwacji długoterminowej szczegółowy plan każdego turnusu podany zostanie najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem rozpoczęcia półkolonii)


Koszt jednego turnusu półkolonii to: 450,00zł. Cena obejmuje:

 • transport oraz wstęp na atrakcje kolonijne,
 • dwudaniowy obiad, woda mineralna,
 • opiekę kierownika półkolonii oraz wychowawców/trenerów,
 • dwa treningi piłkarskie dziennie,
 • na zakończenie miniturniej piłkarski oraz dyplom za uczestnictwo.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz wpłata pełnej kwoty lub zaliczki w wysokości minimum 100zł.
Pełną opłatę należy uregulować najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęcia danego turnusu półkolonii.

Wpłaty należy dokonać na podane niżej konto. W tytule proszę wpisać imię i nazwisko dziecka wraz z dopiskiem: Półkolonie.
Nr konta: 78 1140 2004 0000 3102 7752 4252
Akademia Piłkarska Diament Kraków
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków

Podane plany oraz program półkolonii może ulec nieznacznym zmianom z przyczyn niezależnych od organizatora. Organizacja półkolonii uzależniona jest od liczby chętnych. Wszelkie pytania można przesyłać mailowo lub telefonicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 516 293 775). Liczba miejsc jest ograniczona!

Diament i KS Kabel łączą siły

Akademia Diament i Klub Sportowy Kabel Kraków łączą siły i nawiązują współpracę. Przeczytaj informacje dotyczące wspólnej działalności.

Po niespełna 18 latach niebytu, w 2018 roku reaktywowany został Klub Sportowy Kabel Kraków, który przed likwidacją zapisał piękną kartę w historii krakowskiego sportu, wychowując wiele pokoleń sportowców, w tym piłkarskiego reprezentanta Polski, Piotra Gizę. Po wznowieniu działalności, klub jako siedzibę przyjął stadion przy ul. Parkowej, a więc miejsce gdzie również trenują zawodnicy naszej Akademii Diament. Po kilku miesiącach wspólnej koegzystencji, zapadła decyzja, aby połączyć siły i nawiązać współpracę, w ramach której Akademia Diament stanie się oficjalną szkółką piłkarską KS Kabel.

Obecnie KS Kabel prowadzi seniorską drużynę piłki nożnej, która w pierwszym sezonie po reaktywacji walczy o awans do A-klasy oraz pilotażowy projekt akademii piłkarskiej KS Kabel, w którym trenuje grupa uzdolnionych zawodników z rocznika 2011. Tymczasem w Akademii Diament ćwiczą zawodnicy z roczników 2014 - 2004, podzieleni na 18 grup treningowych w 6 lokalizacjach na terenie Krakowa.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nowym logo Akademii Diament i nowymi barwami, które są wspólne z historycznymi barwami KS Kabel. Liczymy, że w przyszłości nawiązanie współpracy zaowocuje zwiększeniem potencjału obu projektów, przyczyni się do powstania wielu nowych inicjatyw szkoleniowych, a także pomoże we wspólnej organizacji wielu wspaniałych wydarzeń i eventów piłkarskich dla otaczającej nas społeczności.

Jedną z pierwszych tego typu inicjatyw jest piłkarski kanał w serwisie YouTube o nazwie Kablówka TV, na którym będziemy zamieszczać wiele świetnych materiałów z działalności zarówno Akademii Diament jak i KS Kabel. Na początek zapraszamy na relację video z meczu sparingowego młodzików Diamentu z Tramwajem:

Jeżeli spodobał Wam się materiał to nie zapomnijcie zostawić like'a lub komentarza i koniecznie subskrybujcie nasz kanał.

Wspomóż Nas! przekaż 1% podadku.

Od dziś z pomocą Fundacji Sportowcy Dzieciom możesz wesprzeć działalność Akademii Diament przekazując nam 1% podatku!
 
W tym roku po raz pierwszy nasza Akademia będzie miała możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność z 1% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2018 rok. Wspólnie z Fundacją Sportowcy Dzieciom, której ambasadorami są m.in. Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Kamil Stoch, Przemysław Tytoń czy Ewa Chodakowska, zachcamy do wykonania małego gestu, który przy wspólnym zaangażowaniu stanowić będzie duże wsparcie.
 
 
 
W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół Akademii Diament o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii, takie jak rozwój pozytywnych postaw społecznych poprzez sport, poprawa infrastruktury sportowej, stypendia dla najuboższych zawodników, czy też zakup sprzętu sportowego.
 

1% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2018 rok. W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół klubu o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii. (https://afmorze.futbolowo.pl)
 
W tym roku, po raz pierwszy nasza Akademia będzie miał możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność z 1% podatku, odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT. W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół Akademii Diament o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii, między innymi: stypendia dla najuboższych, sprzęt sportowy czy rozwój infrastruktury sportowej.

Strona Fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl/

Nasza podstrona na stronie Fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl/akademia-pilkarska-diament-krakow.html

Wspólnie z Fundacją Sportowcy Dzieciom, której ambasadorami są m.in. Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, zachęcamy do wykonania małego gestu, który przy wspólnym zaangażowaniu stanowić może duże wsparcie.
W tym roku, po raz drugi nasz klub będzie miał możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność Akademii z 1% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2018 rok. W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół klubu o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii. (https://afmorze.futbolowo.pl)

Świąteczna przerwa w treningach

Informujemy o Świąteczno-Noworocznej przerwie w treningach, od 24.12.2018 - do 1.01.2019.

W ostatnim tygodniu bieżącego roku przewidujemy przerwę w treningach dla wszystkich lokalizacji. Ładujemy baterie i wracamy pełni zapału i motywacji do doskonalenia swoich piłkarskich umiejętności już w nowym roku.

Wszystkim naszym podopiecznym, ich rodzicom i opiekunom życzymy Wesołych Świąt, góry prezentów pod choinką oraz odpoczynku w rodzinnym gronie.

Zespół Akademii Piłkarskiej Diament.

Zmiana numeru rachunku bankowego!

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu następuje zmiana rachunku bankowego, na który należy uiszczać wszelkie płatności związane z działalnością Akademii Piłkarskiej Diament.

Wpłaty należy kierować na konto bankowe:

78 1140 2004 0000 3102 7752 4252
Akademia Piłkarska Diament Kraków
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków

Przypominamy, że opłata za prowadzenie szkolenia piłkarskiego wynosi 100 zł miesięcznie i należy ją wpłacać do 10 każdego miesiąca, przelewem na konto. Opłata pobierana jest z góry za każdy miesiąc. W tytule przelewu należy wpisać 9-ciocyfrowy numer telefonu podany podczas rejestracji bez spacji.

Więcej informacji na temat płatności w zakładce STREFA OPIEKUNA -> OPŁATY

Zapraszamy na zajęcia sportowe przy ul Parkowej 12a

Klub Sportowy Futbolowy Liga Szóstek Sp. z o.o. przy współpracy z Wydziałem Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa zaprasza na zajęcia sportowe na rewitalizowanym obszarze przy ul. Parkowej 12a.

Na dawnym stadionie Korony Kraków utworzona zostanie ścieżka zdrowia w ramach której będzie można skorzystać z urządzeń do streetworkout’u. Utworzona i udostępniona ścieżka zdrowia będzie ogólnodostępna dla mieszkańców i będzie mogła stanowić nową formę spędzania wolnego czasu. W ramach ścieżki zdrowia zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia w następujących dniach i godzinach:

14.08 – 19:15
16.08 – 19:15
21.08 – 19:15
23.08 – 19:15
28.08 – 19:15
30.08 – 19:15

Zbiórka zainteresowanych osób odbywać się będzie na obiekcie przy ul. Parkowej 12a w okolicy „okrąglaka” – punktu gastronomicznego. Projekt pod tytułem „Stworzenie i otwarcie ścieżki zdrowia wraz z przeprowadzeniem zajęć, na rewitalizowanym obszarze przy ul. Parkowej 12a” jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Serdecznie zapraszamy!

Wakacyjna przerwa w treningach

W tym tygodniu w Akademii Diament odbywają się ostatnie treningi sezonu 2017/2018, przed nami oficjalne zakończenie sezonu, a po nim wakacyjny odpoczynek. Do treningów wrócimy już w sierpniu!

To już ostatnie dni drugiego sezonu działalności Akademii Piłkarskiej Diament, za nami ponad 1000 godzin treningów, kilkadziesiąt turniejów, meczów ligowych, sparingowych potyczek. W najbliższą niedzielę (1 lipca, od 15:00) zamawiamy dobrą pogodę, aby oficjalnie zakończyć sezon rodzinnym piknikiem na stadionie w Centru Sportu Parkowa (o zakończeniu sezonu tutaj).

Lipiec jest miesiącem przerwy w treningach. Zajęcia na Podgórzu oraz w pozostałych lokalizacjach zostają zawieszone (opłaty zostają wstrzymane). Regenerujemy siły, aktywnie odpoczywamy, cieszymy się wakacyjną beztroską. Chętne osoby, które w lipcu chcą dalej szlifować swoje piłkarskie umiejętności, a także razem z nami odkrywać atrakcje Krakowa zapraszamy na Piłkarskie Półkolonie, wciąż można się zapisać na wolne turnusy!

Do treningów na Podgórzu wracamy już 6 sierpnia! Zapraszamy wszystkie chętne osoby zarówno z grup, które na co dzień trenowały na boiskach Centrum Sportu Parkowa jak i te z pozostałych dzielnic Krakowa. Grafik sierpniowych treningów (na boiskach przy ul. Parkowej 12A) znajdą Państwo poniżej:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Orliki + Młodziki

(2009 - 2005)

16:30 - 18:00

Żaki

(2011 - 2010)

17:45 - 19:00

Orliki + Młodziki

(2009 - 2005)

16:30 - 18:00

Żaki

(2011 - 2010)

17:45 - 19:00
 

Skrzaty

(2012 - 2014)

18:00 - 19:00

 

Skrzaty

(2012 - 2014)

18:00 - 19:00
   

 

Treningi w pozostałych lokalizacjach zostaną wznowione we wrześniu. Dokładne grafiki treningów zostaną podane po weryfikacji obiektów treningowych.

Wszystkim podopiecznym Akademii Diament, ich rodzicom oraz opiekunom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, samych słonecznych dni, mnóstwa przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia w sierpniu lub we wrześniu!

Zapraszamy na zakończenie sezonu 2017/2018 !!!

Już niebawem, bo 1 lipca, zapraszamy wszystkie piłkarskie Diamenty wraz z rodzicami, na zakończenie drugiego sezonu działalności naszej Akademii, które odbędzie się na stadionie przy ul. Parkowej 12a.

Za nami kolejny owocny sezon, w którym nasza Akademia rozwinęła skrzydła i objęła nimi kilka nowych lokalizacji. Nasza społeczność znacząco się rozrosła, dlatego też pragniemy zaprosić wszystkich podopiecznych wraz z rodzicami, aby wspólnie świętować zakończenie sezonu 2017/2018. Piknik rozpocznie się w niedzielę, 1 lipca, o godzinie 15:00.

Głównym punktem wydarzenia będą mecze, w których dzieci (przy dopingu rodziców) będą miały okazję zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Potem odwrócimy role! i to rodzice wybiegną na murawę, bo przecież nic tak nie zmotywuje dzieci jak przykład osobisty rodzica :) Co ważne, do gry zapraszamy również Panie, liczymy że nie zawiedziecie nas i uda się rozegrać mecz drużyn płci pięknej.

Ponadto w programie zakończenia sezonu będzie także wręczenie upominków dla naszych podopiecznych, będzie można również skorzystać z bufetu oferowanego w okrąglaku, świeżo otwartym na naszym stadionie. Wszelkie dodatkowe informacje przekazane będą Państwu przez waszych trenerów. Prosimy o niezwłoczne potwierdzenie udziału odpowiadając na wysłaną przez nas wiadomość SMS.

Serdecznie zapraszamy do udziału i czekamy na Wasze zgłoszenia! A tak działo się w zeszłym roku:

Subskrybuj to źródło RSS

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca