Menu

Wspomóż Nas! przekaż 1% podadku.

Od dziś z pomocą Fundacji Sportowcy Dzieciom możesz wesprzeć działalność Akademii Diament przekazując nam 1% podatku!
 
W tym roku po raz pierwszy nasza Akademia będzie miała możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność z 1% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2018 rok. Wspólnie z Fundacją Sportowcy Dzieciom, której ambasadorami są m.in. Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Kamil Stoch, Przemysław Tytoń czy Ewa Chodakowska, zachcamy do wykonania małego gestu, który przy wspólnym zaangażowaniu stanowić będzie duże wsparcie.
 
 
 
W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół Akademii Diament o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii, takie jak rozwój pozytywnych postaw społecznych poprzez sport, poprawa infrastruktury sportowej, stypendia dla najuboższych zawodników, czy też zakup sprzętu sportowego.
 

1% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2018 rok. W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół klubu o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii. (https://afmorze.futbolowo.pl)
 
W tym roku, po raz pierwszy nasza Akademia będzie miał możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność z 1% podatku, odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT. W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół Akademii Diament o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii, między innymi: stypendia dla najuboższych, sprzęt sportowy czy rozwój infrastruktury sportowej.

Strona Fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl/

Nasza podstrona na stronie Fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl/akademia-pilkarska-diament-krakow.html

Wspólnie z Fundacją Sportowcy Dzieciom, której ambasadorami są m.in. Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, zachęcamy do wykonania małego gestu, który przy wspólnym zaangażowaniu stanowić może duże wsparcie.
W tym roku, po raz drugi nasz klub będzie miał możliwość pozyskania dodatkowych środków na działalność Akademii z 1% podatku odpisywanego przy okazji wypełniania deklaracji PIT za 2018 rok. W związku z tym zwracamy się z prośbą do rodziców naszych zawodników, ich rodzin oraz wszystkich przyjaciół klubu o wpisanie przedstawionych poniżej danych do deklaracji składanej do Urzędu Skarbowego. Otrzymane środki w całości zostaną przeznaczone na działania statutowe Akademii. (https://afmorze.futbolowo.pl)
wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca