Menu

Wszystkie piłkarskie Diamenty wraz z rodzinami zapraszamy na coroczne Zakończenie Sezonu w naszej Akademii, które odbędzie się  w środę 19 czerwca na stadionie przy ul. Parkowej 12a, od godziny 17:00.

To już trzeci sezon, w którym Akademia Diament szkoliła piłkarskie talenty z Krakowa i nie tylko. Nasza Akademia wciąż się rozrasta i rozwija, co w minionym sezonie zaowocowało połączeniem sił z KS Kabel Kraków, dając najlepszym zawodnikom szansę na jeszcze większy rozwój drzemiącego w nich potencjału. Wszystkich podopiecznych Akademii Diament, wraz z rodzinami, zapraszamy aby wspólnie świętować zakończenie sezonu 2018/2019. Piknik odbędzie się w środę 19 czerwca, o godzinie 17:00 i potrwa około 2,5 godziny.

Głównym punktem wydarzenia będą mecze między drużynami z poszczególnych roczników, w których dzieci (przy gromkim dopingu rodziców) będą miały okazję zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Po meczach najmłodszych odwrócimy role i to rodzice wybiegną na murawę, aby wraz z trenerami rozegrać towarzyski mecz. Ponadto każdemu z zawodników zostanie wręczony upominek, a zawodnicy którzy w całym sezonie wykazali się największym zaangażowaniem zostaną dodatkowo uhonorowani mianem "Piłkarskiego Diamentu Sezonu".

Serdecznie zapraszamy do udziału, ściskamy kciuki za dobrą pogodę i czekamy na Wasze zgłoszenia! (które już niebawem zaczną być zbierane przez trenerów poszczególnych grup)

A tu relacja video z zeszłorocznego zakończenia sezonu:

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca