Menu

Logowanie do systemu

W Akademii Piłkarskiej Diament wprowadzony został system zarządzania, który ułatwia codzienną pracę trenerów oraz komunikację z rodzicami.

Każdy zawodnik po rejestracji w naszej Akademii ma tworzone konto w systemie i zostaje przypisany do swojej grupy treningowej. Wraz z rejestracją do systemu wprowadzone zostają też dane kontaktowe rodzica lub opiekuna zawodnika, dzięki czemu trener ma możliwość wysyłania powiadomień SMS do całej swojej grupy treningowej. Powiadomienia SMS przychodzą od nadawcy KS KABEL i nie ma możliwości bezpośredniego odpisania na te wiadomości.

Każdy rodzic może również zalogować się na swoje konto w systemie, gdzie jest możliwość zapoznania się z harmonogramem treningów, statusem wpłat składek i postępami zawodników.

Aby aktywować swoje konto i uzyskać hasło, prosimy o kontakt z pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zalogowanie do systemu możliwe jest pod poniższym linkiem:

https://kskabel.protrainup.com/

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca