Menu

Logowanie do systemu

W Akademii Piłkarskiej Diament wprowadzony został system zarządzania, który ułatwia codzienną pracę trenerów oraz komunikację z rodzicami.

Każdy zawodnik po rejestracji w naszej Akademii ma tworzone konto w systemie i zostaje przypisany do swojej grupy treningowej. Wraz z rejestracją do systemu wprowadzone zostają też dane kontaktowe rodzica lub opiekuna zawodnika, dzięki czemu trener ma możliwość wysyłania powiadomień SMS do całej swojej grupy treningowej. Powiadomienia SMS przychodzą z numerów +48 664 395 575, +48 728 949 064, +48 728 847 657 (na SMS-a można odpisać, natomiast w przypadku konieczności wykonania kontaktu telefonicznego prosimy o kontakt pod numerami trenerów).

Każdy rodzic może również zalogować się na swoje konto w systemie, gdzie jest możliwość zapoznania się z harmonogramem treningów, statusem wpłat składek i postępami zawodników.

Aby aktywować swoje konto i uzyskać hasło, prosimy o kontakt z Maciejem Ziembą (tel.: 605 269 667, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zalogowanie do systemu możliwe jest pod poniższym linkiem:

https://diament.sportsmanago.pl

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca