Menu
A+ A A-

Rejestracja
Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka do Akademii Diament. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Przed uzupełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz zasadami zachowania rodziców oraz opiekunów, których akceptacja jest wymagana podczas rejestracji. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest fundacja Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług fundacji Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w celu zgłoszenia zawodnika do rozgrywek. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji prosimy podać dane rodzica lub opiekuna zgłaszanego dziecka.

W tej sekcji prosimy podać dane zgłaszanego dziecka. W przypadku chęci zgłoszenia większej liczby dzieci, formularz należy uzupełnić kolejny raz.

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalny dostawca wody
Współpraca
Współpraca