Menu

PartnerzySP nr 26
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga w Krakowie
Pierwszą placówką oświatową, z którą Akademia Piłkarska Diament nawiązała współpracę jest Szkoła Podstawowa nr 26, mieszcząca się nieopodal obiektów treningowych Akademii w Starym Podgórzu. Szkoła mieści się przy ul. Ignacego Krasickiego 34, a została założona 20 lipca 1963 roku. Obecnie w Szkole uczy się ponad 400 dzieci, z których znaczna część uczęszcza do klas o profilu sportowym. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Szkoły:
http://sp26.edu.pl/

Futbolowa Liga Szóstek
Futbolowa Liga Szóstek
Partnerem naszej Akademii jest również Futbolowa Liga Szóstek. FLS to w pełni profesjonalnie zorganizowane amatorskie rozgrywki piłkarskie w których rywalizacja toczy się w sześcioosobowych składach.

Historia krakowskich rozgrywek sięga 2011 roku, kiedy to wystartował pierwszy sezon, w którym wzięło udział 12 drużyn. W kolejnych latach FLS, dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, przyciągał kolejne chętne zespoły i obecnie Liga rozrosła się do kilku poziomów rozgrywkowych w których występują aż 124 drużyny. Kolejnym krokiem w rozwoju FLS było uruchomienie wiosną 2016 roku rozgrywek w Kielcach, a od jesieni tego samego roku również w Łodzi i Zabrzu.

Profesjonalna organizacja rozgrywek sprawiła, że Futbolowa Liga Szóstek stała się wzorem do naśladowania dla innych amatorskich lig w całej Polsce. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę naszego Partnera: http://liga-fls.pl

Centrum Sportu Parkowa
Centrum Sportu Parkowa
Wszystkie zajęcia i treningi Akademii będą odbywać się na zabytkowym stadionie przy ulicy Parkowej. Obecnie na terenie tego wyjątkowego obiektu powstaje Centrum Sportu Parkowa.

Dzięki budowie Centrum stadion przy ulicy Parkowej odzyska dawny blask i ponownie będzie przyciągał na swój teren chętnych do skorzystania z dostępnej na miejscu infrastruktury sportowej. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych oddane zostaną, poza głównym boiskiem z naturalna murawą, również dwa Orliki ze sztuczną nawierzchnią, a także asfaltowe boisko do koszykówki. Na terenie obiektu powstaną również dwie trasy biegowe - jedna z przeszkodami i druga rekreacyjna.Kraków
Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Akademię Piłkarską Diament w ramach zadania "Sportowy Sukces" współfinansowane są ze Środków Gminy Miejskiej Kraków.

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalny dostawca wody
Współpraca
Współpraca