Menu

Dlaczego warto

Poznaj korzyści, jakie czekają na Ciebie i Twoje dziecko po wyborze naszej Akademii:

  • dzięki aktywności fizycznej zadbasz o zdrowie swojego dziecka,
  • zajęcia w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu poprawią samopoczucie,
  • treningi piłkarskie w pierwszym etapie szkolenia to przede wszystkim świetna zabawa,
  • bogata oferta multimedialna zapewnia, że sportowa przygoda Twojego dziecka zostanie utrwalona na zdjęciach i filmach,
  • boiska treningowe zlokalizowane w kilku dzielnicach miasta i dogodny dojazd to oszczędność czasu poświęcanego na transport na treningi i mecze.

Nasza Akademia stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. Ćwiczenia mają sprawiać dzieciom przyjemność, a urozmaicone treningi sprawić, że piłka nożna stanie się czymś więcej niż tylko dodatkowym pozaszkolnym zajęciem. Sami jesteśmy pasjonatami sportu i pragniemy zaszczepić tą miłość naszym podopiecznym. Posiadamy wiedzę i praktykę w prowadzeniu działalności sportowej i dzięki nabytemu doświadczeniu i stałej obserwacji trendów i nowości na rynku sportowym zapewnimy każdemu dziecku naukę gry w piłkę nożna zgodnie z najnowszymi i profesjonalnymi standardami.

Zapisując swoje dziecko do Naszej Akademii masz pewność, że trafi pod skrzydła, doświadczonego w pracy z młodzieżą, trenera. Dzięki dodatkowym zajęciom i konsultacjom każdy młody piłkarz może liczyć na indywidualne podejście i cierpliwe rozwiązanie każdego problemu. Prowadzący zajęcia to nie tylko trenerzy, ale również wychowawcy, którzy wpoją każdemu podopiecznemu ważne, a czasami już lekko zakurzone wartości takie jak szacunek do rywala, rywalizacja w duchu fair-play. Indywidualne podejście do każdego dziecka sprawia, że nasi zawodnicy mają gwarancję, że zostaną odpowiednio przygotowani i wyszkoleni, zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Wierzymy, że niezależnie od wrodzonych zdolności każdy diament można oszlifować.

Przy naborach nie jest prowadzona selekcja, więc każde dziecko ma szansę podjąć treningi, a system szkolenia zapewni każdemu z nich radość z gry w piłkę. Młodzi pasjonaci futbolu będą przechodzić poszczególne etapy, a ciągłość szkolenia sprawi, że będą mogli oni harmonijnie rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Nasza Akademia posiada własny, profesjonalny system zarządzania i komunikacji z Rodzicami. Dzięki niemu każdy Opiekun może skorzystać z panelu administracyjnego, gdzie Rodzic posiada swój indywidualny profil. O najważniejszych sprawach Rodzice będą informowani drogą mailową, otrzymując powiadomienia i przypomnienia.

Każdy z naszych podopiecznych może liczyć na efektowne, klubowe koszulki i inne elementy piłkarskiego stroju, po konkurencyjnych cenach. Ponadto zapewniamy profesjonalny sprzęt i wyposażenie treningowe w czasie zajęć. Dbamy o to, by podczas zajęć każdy z naszych podopiecznych czuł się jak najbardziej komfortowo i by niczego mu nie brakowało, tak by całą swoją uwagę mógł poświęcić na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Weekendowe mecze oraz treningi odbywać się będą na zabytkowym i najpiękniej położonym stadionie w Krakowie przy ulicy Parkowej w samym sercu krakowskiego Podgórza. Obiekt dysponuje naturalną, trawiastą murawą oraz boiskiem typu "orlik" ze sztuczną nawierzchnią w zimie przykrywanym balonem pneumatycznym. Lokalizacja stadionu jest wyjątkowa pod każdym względem. Stadion posiada bogatą historię i jest niewątpliwie miejscem wręcz kultowym dla mieszkańców Podgórza. Tutejsze społeczeństwo przez lata zmuszone było obserwować jak stadion i tereny go okalające marnieją, ale jego odbudowa, remont i przywrócenie dawnego blasku zapewnią młodym piłkarzom doskonałe zaplecze treningowe i infrastrukturę niezbędną do przeprowadzenia zajęć o najwyższym standardzie.

Malownicza lokalizacja stadionu to nie tylko urocza okolica, ale również gwarancja świeżego powietrza dla trenujących dzieci. Obiekt mimo iż znajduje się w centrum miasta, to jednak położony jest powyżej poziomu ulic, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i okolicznych drzew, zapewniając tym samym naszym podopiecznym czyste powietrze i treningi w możliwie najlepszych warunkach.

wróć na górę

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków GMK
Oficjalna szkółka piłkarska
Współpraca
Współpraca