Menu
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

 

Poznaj korzyści, jakie czekają na Ciebie i Twoje dziecko po wyborze naszej Akademii:

  • dzięki aktywności fizycznej zadbasz o zdrowie swojego dziecka,
  • treningi piłkarskie w pierwszym etapie szkolenia to przede wszystkim świetna zabawa,
  • boiska treningowe zlokalizowane w kilku dzielnicach miasta i dogodny dojazd to oszczędność czasu poświęcanego na transport na treningi i mecze,

Nasza Akademia stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. Ćwiczenia mają sprawiać dzieciom przyjemność, a urozmaicone treningi sprawić, że piłka nożna to będzie coś więcej niż zwykłe zajęcia dodatkowe. Sami jesteśmy pasjonatami sportu i pragniemy zaszczepić tą miłość naszym podopiecznym. Posiadamy wiedzę i praktykę w prowadzeniu działalności sportowej i dzięki nabytemu doświadczeniu i stałej obserwacji trendów i nowości na rynku sportowym zapewnimy każdemu dziecku naukę gry w piłkę nożna zgodnie z najnowszymi i profesjonalnymi standardami.

Zapisując swoje dziecko do Naszej Akademii masz pewność, że trafi pod skrzydła, doświadczonego w pracy z młodzieżą, trenera. Prowadzący zajęcia to nie tylko trenerzy, ale również wychowawcy, którzy wpoją każdemu podopiecznemu ważne, a czasami już lekko zakurzone wartości takie jak szacunek do rywala, rywalizacja w duchu fair-play. Indywidualne podejście do każdego dziecka sprawia, że nasi zawodnicy zostaną odpowiednio przygotowani i wyszkoleni, zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Wierzymy, że niezależnie od wrodzonych zdolności każdy diament można oszlifować.

Brak selekcji

Przy naborach nie jest prowadzona selekcja, więc każde dziecko ma szansę podjąć treningi, a system szkolenia zapewni każdemu z nich radość z gry w piłkę. Młodzi pasjonaci futbolu będą przechodzić poszczególne etapy, a ciągłość szkolenia sprawi, że będą mogli oni harmonijnie rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

System zarządzania

Nasza Akademia posiada własny, profesjonalny system zarządzania i komunikacji z Rodzicami. Dzięki niemu każdy Opiekun może skorzystać z panelu administracyjnego, gdzie Rodzic posiada swój indywidualny profil. O najważniejszych sprawach Rodzice będą informowani drogą mailową lub poprzez SMS, otrzymując powiadomienia i przypomnienia.

Sprzęt piłkarski

Każdy z naszych podopiecznych może liczyć na efektowny strój piłkarski w cenie wpisowego, który składa się z koszulki z indywidualnym nadrukiem, spodenek i getrów. Ponadto zapewniamy profesjonalny sprzęt i wyposażenie treningowe w czasie zajęć. Dbamy o to, by podczas zajęć każdy z naszych podopiecznych czuł się jak najbardziej komfortowo i by niczego mu nie brakowało, tak by całą swoją uwagę mógł poświęcić na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Próbne treningi

Dla osób chcących poznać i przetestować nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci zapraszamy na pierwszy darmowy i niezobowiązujący trening. Wystarczy wypełnić prosty formularz online i przyjść na zajęcia w terminie zgodnym z harmonogramem. Jeżeli treningi nie przypadną Wam do gustu, możecie zrezygnować w każdej chwili.

Program treningowy

 

Liczba zajęć w tygodniu: 1 treningi tygodniowo

Czas jednostki treningowej: 60 minut

Cele treningowe:

  • Dobra zabawa! Zadania treningowe realizowane głównie w formie gier i zabaw ruchowych,
  • Zaszczepienie zainteresowania piłką nożną, sportem,
  • Kształtowanie sprawności ogólnej,
  • Zaznajomienie się z działaniami z piłką w łatwych formach,
  • Zapoznanie z podstawowymi przepisami gry,
  • Małe gry (od 1x1 do 4x4),
  • Budowanie postaw fair play - uczciwej rywalizacji, szacunku dla innych.

Zapisz się na zajęcia

Aby dołączyć do treningów wystarczy uzupełnić prosty formularz online i zgłosić się na zajęcia zgodnie z harmonogramem treningów.

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków
Oficjalne przedszkole piłkarskie
 
Współpraca
 
Współpraca
 

Partnerzy

 
Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty
Organizator

Współpraca

Współpraca