Menu
FAQ

FAQ dla rodziców

Jak zapisać dziecko do Akademii?

Aby zapisać dziecko do Akademii wystarczy uzupełnić prosty formularz elektroniczny dostępny w zakładce REJESTRACJA.

W jakim wieku musi być dziecko, aby zapisać je do Akademii?

W ramach przedszkola piłkarskiego prowadzimy nabór dzieci od 4 roku życia, natomiast górna granica to wiek 7 lat gdy dziecko kończy edukację przedszkolną.

Jaki jest koszt treningów?

Opłata miesięczna za treningi wynosi 130zł w przypadku grup trenujących raz w tygodniu i 160zł w przypadku grup trenujących dwa razy w tygodniu.

Kiedy można odbyć trening próbny?

Trening zapoznawczy można odbyć w dowolny dzień treningowy (według harmonogramu lokalizacji), bez potrzeby wcześniejszego zgłoszenia obecności. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, aby być w stanie poinformować Państwa w przypadku jakichkolwiek zmian w harmonogramie.

Jakie obuwie dziecko musi mieć ze sobą na zajęciach?

Na zajęcia na sali gimnastycznej dziecko powinno posiadać buty sportowe z płaską podeszwą. Na początkowym etapie nie ma konieczności zakupu specjalistycznego obuwia piłkarskiego. W miarę wzrostu zaawansowania dziecka można rozważyć zakup butów typu "turf" lub korków do gry na boiskach trawiastych.

Co dziecko powinno mieć ze sobą na treningu i jak powinno być ubrane?

Dzieci mogą przyjechać na trening już przebrane lub skorzystać z możliwości przebrania w szatni. Na treningach obowiązuje strój treningowy akademii, który każde dziecko otrzymuje w ramach opłaty wpisowej. Osoby, które jeszcze nie posiadają stroju mogą przyjść na trening w zwykłym podkoszulku i krótkich spodenkach. Dziecko powinno posiadać ze sobą także niegazowaną wodę mineralną.

Co zrobić, gdy nie jesteśmy pewni, czy dziecku spodoba się na zajęciach?

Zanim opłacicie zajęcia w Akademii, w pierwszym treningu zapoznawczym możecie wziąć udział bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań. Wystarczy dokonać rejestracji i przyjść na trening zgodnie z harmonogramem oraz zgłosić trenerowi, że jesteście pierwszy raz z zamiarem odbycia treningu próbnego. Jeżeli po treningu próbnym nie będziecie chcieli kontynuować treningów, wystarczy nas o tym poinformować.

Ile razy w tygodniu odbywają się treningi?

Trenujemy 1 raz w tygodniu, treningi trwają 60 minut.

Czy w treningach mogą brać udział dziewczynki?

Oczywiście, Akademia Diament prowadzi treningi dla wszystkich chętnych dzieci. Dziewczynki trenują w grupie razem z chłopcami.

Czym wyróżnia się Akademia Piłkarska Diament?

W przeciwieństwie do klubów i innych szkółek piłkarskich, dajemy szansę rozwoju wszystkim dzieciom, także tym, które w opinii dorosłych nie przejawiają, tzw. "predyspozycji do uprawiania sportu". Podczas treningów, meczów i turniejów nasi podopieczni nie podlegają presji związanej z wynikami oraz zwyciężaniem za wszelką cenę. Rozwijamy u dzieci pomysłowość, kreatywność oraz dajemy dużą swobodę w podejmowaniu decyzji na boisku. Celem szkolenia jest sportowa edukacja najmłodszych wraz z ich wychowywaniem w duchu zasad fair play - tak na boisku, jak i poza nim. Kładziemy również duży nacisk na rozwiniętą komunikację na linii trener - rodzic. Pozwala to na budowanie zaufania i trwałych relacji.

Czy jest możliwość odrobienia zajęć, które się opuściło z powodu choroby lub wyjazdu?

Tak, jest taka możliwość. Zajęcia można odrobić w innej lokalizacji treningowej zgodnie z harmonogramem.

Czy dziecko otrzyma strój treningowy od Akademii?

Tak, po wykonaniu wpłaty wpisowego w wysokości 100 zł, otrzymają państwo link do naszego sklepu, gdzie można zamówić pakiet treningowy dla dziecka (koszulka + spodenki + getry) w barwach Akademii. Koszt stroju sportowego dla dziecka jest wliczony w kwotę wpisowego. 

Czy w okresie świąt odbywają się treningi?

W okresie świąt i dni wolnych od szkoły treningi nie są organizowane.

Zapisz się na zajęcia

Aby dołączyć do treningów wystarczy uzupełnić prosty formularz online i zgłosić się na zajęcia zgodnie z harmonogramem treningów.

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków
Oficjalne przedszkole piłkarskie
 
Współpraca
 
Współpraca
 

Partnerzy

 
Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty
Organizator

Współpraca

Współpraca