Menu

Lokalizacje


Akademia Piłkarska Diament prowadzi treningi dla dzieci w wieku przedszkolnym w siedmiu lokalizacjach na terenie Krakowa. Znajdziesz tutaj opis każdego oddziału wraz z dostępną bazą treningową.

Poniżej prezentujemy mapkę Krakowa z zaznaczonymi lokalizacjami treningowymi. Dokładną rozpiskę treningów wraz z lokalizacjami oraz dostępnymi grupami można znaleźć w harmonogramie.


zajęcia sportowe dla dzieci kraków

Stare Podgórze

Główna lokalizacja naszej szkółki. To tutaj posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę treningową, na którą składa się pełnowymiarowe boisko z trawą naturalną, dwa boiska sztuczne typu orlik, z których jedno przykrywane jest na zimę balonem pneumatycznym oraz sale gimnastyczne w zaprzyjaźnionych placówkach dydaktycznych (Szkoła Podstawowa nr 29, Szkoła Podstawowa nr 160). To w tej lokalizacji organizujemy okolicznościowe turnieje w weekendy jak Turniej Mikołajkowy czy Turniej Niepodległości.

  • Stare Podgórze, adresy obiektów: ul. Parkowa 12a (Centrum Sportu Parkowa), al. Dembowskiego 12 (Szkoła Podstawowa nr 29), ul. Skałeczna 10 (Szkoła Podstawowa nr 160).

Dąbie

Lokalizacja na krakowskim Dąbiu ma do dyspozycji boisko piłkarskie z trawą sztuczną oraz salę gimnastyczną. Obiekty treningowe zlokalizowane są w Szkole Podstawowej nr 39, która przed reformą znana była jako Gimnazjum nr 7.

  • Dąbie, adres obiektu: ul. Jachowicza 5 (Szkoła Podstawowa nr 39).

Krowodrza

Jedyna z naszych lokalizacji położona na zachodzie Krakowa to krakowska Krowodrza, gdzie dzieci mają do dyspozycji salę gimnastyczną, a w przypadku letnich miesięcy również rozległe tereny położonego nieopodal Parku Jordana. Obiekty treningowe zlokalizowane są w Szkole Podstawowej nr 33, która przed reformą funkcjonowała jako Gimnazjum nr 16.

  • Krowodrza, adres obiektu: ul. Konarskiego 2 (Szkoła Podstawowa nr 33).

Bieżanów

Dzieci z krakowskiego Bieżanowa zapraszamy na zajęcia piłkarskie, które odbywają się w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 111. Lokalizacja na Bieżanowie ma do dyspozycji nowe boisko przyszkolne oraz salę gimnastyczną.

  • Bieżanów, adres obiektu: ul. Bieżanowska 204 (Szkoła Podstawowa nr 111).

Czyżyny

Nasza lokalizacja znajdująca się w rejonie Nowej Huty to Czyżyny. Dzieci z tych rejonów zapraszamy na zajęcia piłkarskie, które odbywają się w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej im. Jańskiego. Lokalizacja na Czyżynach ma do dyspozycji salę gimnastyczną, na której odbywają się treningi.

  • Czyżyny, adres obiektu: os. Niepodległości 19 (Szkoła Jańskiego).

Kurdwanów

Lokalizacja na krakowskim Kurdwanowie dysponuje salą gimnastyczną oraz poletkiem treningowym z trawą naturalną. Na treningi zapraszamy do Zespołu Szkół Odzieżowych.

  • Kurdwanów, adres obiektu: ul. Cechowa 57 (Zespół Szkół Odzieżowych nr 1).

Kozłówek

Nasz oddział na krakowskim osiedlu Na Kozłówce ma do dyspozycji boisko piłkarskie z trawą sztuczną oraz salę gimnastyczną. Na treningi zapraszamy do Publicznego Liceum Ogólnokształcące Jezuitów KOSTKA.

  • Kozłówek, adres obiektu: ul. Spółdzielców 5 (Liceum Kostka).

Zapisz się na zajęcia

Aby dołączyć do treningów wystarczy uzupełnić prosty formularz online i zgłosić się na zajęcia zgodnie z harmonogramem treningów.

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków
Oficjalne przedszkole piłkarskie
 
Współpraca
 
Współpraca
 

Partnerzy

 
Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty
Organizator

Współpraca

Współpraca