Menu

Lokalizacje

 

Akademia Piłkarska Diament prowadzi treningi dla dzieci w wieku przedszkolnym w siedmiu lokalizacjach na terenie Krakowa. Znajdziesz tutaj opis każdego oddziału wraz z dostępną bazą treningową.

Dokładną rozpiskę treningów wraz z lokalizacjami oraz dostępnymi grupami można znaleźć w harmonogramie.

Stare Podgórze

Główna lokalizacja naszej szkółki. To tutaj posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę treningową, na którą składa się pełnowymiarowe boisko z trawą naturalną, dwa boiska sztuczne typu orlik, z których jedno przykrywane jest na zimę balonem pneumatycznym, mniejsze boisko ze sztuczną trawą oraz bandami typu "klatka" oraz sale gimnastyczne w zaprzyjaźnionych placówkach dydaktycznych (Szkoła Podstawowa nr 29, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2). To w tej lokalizacji organizujemy okolicznościowe turnieje w weekendy jak Turniej Mikołajkowy czy Turniej Niepodległości.

  • Stare Podgórze, adresy obiektów: ul. Parkowa 12a (Centrum Sportu Parkowa), al. Dembowskiego 12 (Szkoła Podstawowa nr 29), ul. Krzemionki 11 (IV Liceum Ogólnokształcące).

Dąbie

Lokalizacja na krakowskim Dąbiu ma do dyspozycji boisko piłkarskie z trawą sztuczną oraz salę gimnastyczną. Obiekty treningowe zlokalizowane są w Szkole Podstawowej nr 39, która przed reformą znana była jako Gimnazjum nr 7.

  • Dąbie, adres obiektu: ul. Jachowicza 5 (Szkoła Podstawowa nr 39).

Ludwinów

Nasz oddział na Ludwinowie ma do dyspozycji poliuretanowe boisko piłkarskie oraz salę gimnastyczną. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 25 zlokalizowanej przy ul. Komandosów.

  • Ludwinów, adres obiektu: ul. Komandosów 29 (Szkoła Podstawowa nr 25).

Kurdwanów

Lokalizacja na krakowskim Kurdwanowie dysponuje salą gimnastyczną oraz poletkiem treningowym z trawą naturalną. Na treningi zapraszamy do Zespołu Szkół Odzieżowych.

  • Kurdwanów, adres obiektu: ul. Cechowa 57 (Zespół Szkół Odzieżowych nr 1).

Kozłówek

Nasz oddział na krakowskim osiedlu Na Kozłówce ma do dyspozycji boisko piłkarskie z trawą sztuczną oraz salę gimnastyczną. Na treningi zapraszamy do Publicznego Liceum Ogólnokształcące Jezuitów KOSTKA.

  • Kozłówek, adres obiektu: ul. Spółdzielców 5 (Liceum Kostka).

Mateczny

Lokalizacja na krakowskim Matecznym ma do dyspozycji boisko z sztuczną murawą typu orlik oraz salę gimnastyczną. Obiekty treningowe zlokalizowane są w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2.

  • Mateczny, adres obiektu: al. J. Skrzyneckiego 12 (Zespół Szkół Mechanicznych nr 2)

Płaszów

Oddział na Płaszowie ma do dyspozycji salę gimnastyczną. Treningi odbywają się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Niesłyszących.

  • Płaszów, adres obiektu: ul. Grochowa 19 (Szkolno - Wychowawczym dla Niesłyszących) 

Zapisz się na zajęcia

Aby dołączyć do treningów wystarczy uzupełnić prosty formularz online i zgłosić się na zajęcia zgodnie z harmonogramem treningów.

Partnerzy

 
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków
Oficjalne przedszkole piłkarskie
 
Współpraca
 
Współpraca
 

Partnerzy

 
Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty
Organizator

Współpraca

Współpraca